Značky

Podívejte se, od jakých značek můžete na Sókitu najít produkty a z kterých se skládají naše Sókitky. Látky jsou např. od francouzského Atelier Brunette, dánských Mind the Maker a Meet Milk. Sókitky nabízíme i s deadstockovými látkami od Textile Mountain, které by jinak skončily nevyužité na skládce.
Střihy máme v nabídce od zahraničních tvůrců, jako je např. Paper Theory, I AM Patterns či Tessuti Fabrics.
Další šicí potřeby, jako jsou např. nitě máme od značek Mettler, Gütermann nebo Amann, knoflíky od Atelier Brunette, Mind the Maker, Meet Milk a dalších. Štítky na oblečení od australské značky Kylie & the Machine, špendlíky a klipy od Sewply.
 
Níže najdete detailnější informace o některých z nich.

Meet milk®

Dánská značka MeetMilk® byla založena v roce 2018 s cílem vyrábět látky, které pomáhají přírodu udržovat, nikoli ji dále zneužívat a vykořisťovat.

Číst dál

mind the maker

Značka mind the MAKER byla založena v roce 2018 a od té doby vyrostla ve významného představitele zodpovědně a udržitelně vyrobených látek.

Číst dál

Kylie & the Machine

Značku Kylie and the Machine založila v roce 2017 Australanka Kylie Brulée s cílem nabídnout nadšencům do šití tkané štítky na jejich oblečení.

číst dál

I AM Patterns

Již od roku 2015 inspirují prostřednictvím své značky I AM Patterns všechny ty, kteří mají rádi práci s nůžkami, špendlíky a šicím strojem.

Číst dál

Paper Theory

"Slowing fashion down" neboli "Zpomalit módu" je hlavním motivem, který vedl Taru Viggo k založení značky Paper Theory.

Číst dál

Textile Mountain

Kolik metrů látek je na světe, to asi nikdo nespočítá. A kolik z těch metrů jen tak leží ladem skladem nebo končí někde na skládce nebo ve spalovně odpadu...

Číst dál

Atelier Brunette

Během několika málo let se značce podařilo vyprodukovat desítky vzorů látek, které si našly své věrné fanoušky po celém světě.

Číst dál